• VINAŘSTVÍ JIŘÍ ŠMERÁK

  VINAŘSTVÍ JIŘÍ ŠMERÁK

  Ochutnejte víno z Hrušek
 • NAŠE PRODUKCE

  NAŠE PRODUKCE

  VINAŘSTVÍ JIŘÍ ŠMERÁK
 • NAŠE PRODUKTCE

  NAŠE PRODUKTCE

  VINAŘSTVÍ JIŘÍ ŠMERÁK
 • NAŠE PRODEJNY

  NAŠE PRODEJNY

  VINAŘSTVÍ JIŘÍ ŠMERÁK
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

trojuhbily-down


NAŠE PRODEJNY (KDE KOUPIT?)
V případě zájmu o objednávku termínu oslavy se obraťte telefonicky na Jiřího Šmeráka na 777 007 453 nebo použijte e-mail a uveďte, že máte zájem o degustaci.
IKONA-SMERAK

 

IMG 5932B

Vinařství Šmerák

Po telefonické domluvě, náš veškerý sortiment zakoupíte přímo ve vinařství Šmerák. Dále také pořádáme soukromé degustace s vinařem Jiřím Šmerákem. Akce pro malé skupiny, do deseti osob, lze uspořádat v našem výrobním sklepě (Sklepní E71, Hrušky). Pro větší skupiny využíváme náš druhý sklep (U hřiště 507, Hrušky). Zde usadíme až 35 osob. Součástí degustace je výklad o víně i vinohradnictví a občerstvení. Rádi byste uspořádali soukromou akci, kde získáte nevšední zážitek? Zavolejte nám, uspořádáme akci podle vašich představ.

Vinotéka Šmerák (Široká 31/1, Říčany) – podniková prodejna

Vinotéka nabízí kompletní produkci lahvových vín vinařství Šmerák a 8 druhů sudového jakostního vína. V doplňkovém prodeji naleznete stáčené prosecco a aperol, sýry, paštiky, olivy, mandle, čerstvě praženou kávu Longberry, čaje Basilur, bylinné sirupy a mnoho dalšího. Vinotéku můžete sledovat na facebook.com/vinotekasmerak.

Vinárna Šmerák (Dittrichova 1943/22, Praha) – rodinný podnik

Vinárnu provozuje dcera vinaře Jiřího Šmeráka. Posláním této provozovny je předat zákazníkovi kvalitu a dát najevo lásku, se kterou je víno vyráběno. V nabídce je kompletní lahvová produkce vinařství Šmerák a 6 druhů sudového jakostního vína. Dále je v nabídce perlivé víno, pálenky a likéry Bartida, široká nabídka sýrů a paštik, čerstvě pražená káva Longberry, zákusky a mnoho dalšího. Aktuality z vinárny lze sledovat na facebook.com/vinarnasmerak nebo na instagramu @vinarnasmerak.

Seznam dalších prodejen, kde lze víno koupit:

1) Vinotéka – cukrárna Viňas (Praha – Malešice), 2) Vinárna Vínečko (Praha – Vinohrady), 3) Vinotéka Present (Kostelec nad Černými lesy), 4) Restaurace na Mlíkárně (Vlašim), 5) Zámek Libouň, 6) Restaurace Kulturní dům

IKONA-SMERAK


NAPIŠTE NÁM / OBJEDNÁVKY
Vyplněním a odesláním formuláře beru na vědomí, že společnost Jiří Šmerák (IČ: 42598907) použije sdělené osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu.

1000 znaků vlevo
Přidat soubory