Pro posezení většího počtu zájemců (až pro 45 lidí), popití vínka z naší produkce či oslavu vašich narozenin plně poslouží náš sklep. Zde je v nabídce sudové víno jakostní i přívlastkové a je možné přiobjednat i ochutnávku lahvových vín. Studená kuchyně včetně specialit, nealkoholické nápoje studené i teplé jsou samozřejmostí.

Degustace Výrobní sklep vinařství (adresa Sklepní E71) slouží pro degustace vín z naší produkce, včetně archivních vín, pro menší skupiny milovníků a znalců vína. Kapacita sklepa je přibližně 15 osob. Zde se můžete seznámit s kompletní produkcí našeho vinařství a obdržet odborný výklad k vínu a vinohradnictví osobně od Jiřího Šmeráka. Výběr ochutnávaných vzorků se plně přizpůsobuje zájmům návštěvníků a většinou se kombinují vína ještě ležící v sudech a vína již archivní či zrající na lahvích.

Ubytování hostí je po dohodě možné zajistit o několik sklepů dál, ve vzdálenosti, kterou ujde i velmi unavený milovník vína.

V případě zájmu o objednávku termínu oslavy se obraťte telefonicky na Jiřího Šmeráka na 777 007 453 nebo použijte e-mail jirka@smerak.cz a uveďte, že máte zájem o degustaci.

Praha
firemní Vinotéka Dittrichova 22, Praha – Nové Město
Vinotéka – cukrárna Viňas, Praha – Malešice
Vinárna Vínečko, Praha – Vinohrady

ČR
Vinotéka Present, Kostelec n. Černými lesy
Vinotéka Josefína – Říčany
Vinotéka U Hřiště – Nespeky
Restaurace Na Mlíkárně – Vlašim
Zámek Libouň